Rehavitae
+48 791 204 248 +48 512 506 597

Nasz Zespół

Atmosfera panująca w naszej Przychodni jest szczerze przyjazna. Wychodzimy z założenia że leczymy tak samo jak chcielibyśmy być sami leczeni.
Jan Kowal
Jan Kowal
+48 512 506 597
Dyplomowany Osteopata (D.O.) | mgr fizjoterapii

Właściciel i założyciel Przychodni REHAVITAE

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, wydziału Fizjoterapii- studia magisterskie.

Absolwent FICO Osteopathy Academy- 5 letnie studia osteopatyczne zakończone uzyskaniem międzynarodowego tytułu Dyplomowanego Osteopaty (D.O.).

Absolwent Akademii Osteopatii Pediatrycznej w Osteopatie Schule Deutchland- 2 letnie studia podyplomowe zokończone uzyskaniem Dyplomu Osteopatii Pediatrycznej (D.P.O.)

16-letnie doświadczenie w pracy ugruntowane wieloma międzynarodowymi szkoleniami i kursami w wymiarze ponad 2500 godzin w zakresie szeroko rozumianej Medycyny manualnej oraz Osteopatii prowadzonymi przez specjalistów z: Polski, Niemiec, Belgii, Wielkiej Brytanii, Francji, Holandii, Szwajcarii, Norwegi, Australi, Nowej Zelandi oraz Kanady.

Prowadzi własną praktykę od 2008 roku.

Więcej informacji na stronie: www.osteopatia-jankowal.pl

Grzegorz  Wojda
Grzegorz Wojda
Lek. medycyny | specjalista ortopeda - traumatolog

Ukończył Akademie Medyczną w Lublinie na Wydziale Lekarskim. W 2013 roku zdał egzamin specjalizacyjny i otrzymał tytuł specjalisty w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu. 

Zajmuje się diagnostyką i leczeniem zachowawczym oraz operacyjnym urazów ortopedycznych w tym zagiegów artroskopowych. Wykonuje badanie ultrasonograficzne USG oraz zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego PRP, komórek macierzystych czy terapie białkową Sanakin.

Dariusz  Olczak
Dariusz Olczak
Lek. medycyny | specjalista ortopeda - traumatolog

Ukończył Akademie Medyczną na Wydziale Lekarskim. Pełni funkcję Ordynatora odziału chirurgii urazowo-ortopedycznej w Szpitalu w Ostrowcu Świetokrzyskim. Specjalizuje się w zabiegach operacyjnych narządu ruchu.

Jest specjalistą II stopnia w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Wykonuje badanie USG. 

 

Andrzej  Śliwka
Andrzej Śliwka
Lek. medycyny | specjalista ortopeda - traumatolog

Jest specjalistą w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Zawodowo związany jest z Kliniką Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus w Warszawie. 

Bierze udział w krajowych i międzynarodowych kursach doskonalających, konferencjach oraz kongresach naukowych. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem schorzeń narządu ruchu ze szczególnym uwzględnieniem kręgosłupa. Specjalizuje się w terapii dolegliwości bólowych kręgosłupa, w tym leczeniem operacyjnym kręgosłupa.

Wojciech Kozik
Wojciech Kozik
Lek. medycyny | specjalista ortopeda - traumatolog

Ukończył Akademię Medyczną na Wydziale Lekarskim. Jest specjalistą ortopedii i traumatologi narządu ruchu, członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Ręki. 

Specjalizuję się w zabiegach operacyjnych z zakresu ortopedii i traumatologi narządu ruchu ze szczególnym uwzględnieniem chirurgii ręki m.in choroba Dupuytrena, choroba De Quervaina, zespoły uciskowe nerwów, palce trzaskające, wtórne rekonstrukcje ścięgien zginaczy i prostowników i inne. Zajmuje się również leczeniem zachowawczym i operacyjnym zespołów przeciążeniowych w obrebie narządu ruchu.

Andrzej Kozłowski
Andrzej Kozłowski
Dr n. med. | specjalista ortopedii i chirurgii urazowej

Ukożczył Akademie Medyczną w Lublinie w 1991 roku. Specjalizacja z ortopedii i traumatologii- egzamin zdany z wyróżnieniem w 1999 roku. Zapraszamy również do odwiedzenia redagowanej przez doktora strony internetowej: www.endoproteza.info

Obrona pracy doktorskiej na temat złamań osteoporotycznych w 2003 roku. Członek Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego, autor wystąpień i prac naukowych, uczestnik krajowych i międzynarododwych sympozjów naukowych. Wieloletnie doświadczenie w zakresie endoprotezoplastyki stawu biodrowego, kolanowego, a także barkowego ugruntowane szkoleniami w USA, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Szwajcarii, Belgii, Holandii, Austrii, Włoszech, Szwecji, Republice Południowej Afryki i Grecji. 

Obecnie pełni funkcję ordynatora oddziału ortopedyczno-urazowego w Szpitatu Specjalistycznym w Jędrzejowie.

 

Sebastian Telesz
Sebastian Telesz
Lek. medycyny | specjalista pulmonolog

Ukończył Śląską Akademie Medyczną w Katowicach na Wydziale Lekarskim w 2004 roku. Tytuł specjalisty chorób wewnętrznych uzyskał w 2011 roku, a specjalizację z chorób płuc ukończył w 2014 roku.

W kręgu swoich zainetesowań znajduje sie szczególnie diagnostyka chorób płuc, którą realizuje w ramach Odziału Wewnętrznego II w PZOZ w Starachowicach. Korzystając z zaplecza szpitalnego dzięki uprzejmości pozostałych pracowników szpitala, dysponuje diagnostyką:

- radiologiczną i tomografii komputerowej kl. piersiowej;

- laboratoryjną.

Wykonuje punkcję jam opłucnych z pobraniem płynu do badań cytologicznych i bakteriologicznych, ponadto badania bronchoskopowe z pobraniem materiałów do badań bakteriologicznych, cytologicznych i histopatologicznych. W ramach prywatnej praktyki wykonuje spirometrie, interpretacje zdjęć RTG i TK klatki piersiowej, dysponuje pulsoksymetrem.

Patrycja Kwiatek
Patrycja Kwiatek
Lek. medycyny | specjalista diabetolog
Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Poznaniu w 2011. W latach 2012-2022 związana z Katedra i Kliniką Chorób Wewnętrznych i Diabetologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, gdzie w 2019 roku uzyskała tytuł specjalisty chorób wewnętrznych, a następnie w 2022 roku tytuł diabetologa. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego. 
Zajmuje się diagnozowaniem oraz leczeniem cukrzycy typu 1,2, cukrzycy ciążowej oraz cukrzycy o znanej etiologii. W swojej pracy zawodowej wykorzystuje nowe technologie, takie jak  pompy insulinowe oraz systemy ciągłego monitorowania glikemii. Stale się dokształca i duży nacisk kładzie na edukację pacjentów.
 
Zakres udzielania porad:
- cukrzyca t.1 leczona  także przy pomocy osobistej pompy  insulinowej
- cukrzyca t.2
- cukrzyca ciążowa
- cukrzyca o znanej etiologii
- diagnostyka w kierunku cukrzycy
 Przyjmuję tylko pacjentów dorosłych.
 
Na pierwszą wizytę pacjent powinien zabrać:
- peny, glukometr, dzienniczek samokontroli
- dokumentację medyczną (wyniki badań, karty informacyjne z leczenia szpitalnego)
- SPIS aktualnie pobieranych leków
 
 
Maciej Ziarek
Maciej Ziarek
Dr n.med. | specjalista urolog

Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego- dyplom ukończenia uczelni otrzymał w 1995 roku.

Posiada tytuł specjalisty w zakresie chirurgii ogólnej oraz urologii. W 2016 roku ukończył studia doktoranckie na Wydziale Nauk Medycznych i Kształcenia Podyplomowego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem schorzeń układu moczowo-płciowego. 

Joanna  Długosz-Bukowska
Joanna Długosz-Bukowska
Lek. medycyny | specjalista internista

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego. Specjalizuje się w leczeniu bólu ze szczególnym uwzglednieniem pacjentów onkologicznych również w kontekscie żywienia. Przyjmuje zarównow w gabinecie jak i w domu pacjenta.

Piotr Bukowski
Piotr Bukowski
Terapeuta Manualny | mgr fizjoterapii

Absolwent studiów magisterskich na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie na Wydziale Fizjoterapii. Uczestnik szkoleń doszkalających z zakresu fizjoterapii i terapii manualnej.

1. PNF podstawowy

2. Medycyna ortopedyczna wg Cyriax,a, ETGOM

3. Badanie i fizjoterapia funkcjonalna w uszkodzeniach stawu kolanowego

4. Badanie i fizjoterapia funkcjonalna w uszkodzeniach stawu ramiennego

5. Badanie i fizjoterapia funkcjonalana w uszkodzeniach stawu biodrowego

6. Badanie i fizjoterapia w uszkodzeniach stawu skokowego i stopy 

7. Masaż tkanek głębokich

8. Kinesiotaping

9. Segmentarny masaż leczniczy z elementami terapii manualnej

10. Limfatyczny masaż leczniczy

Anna Czajkowska
Anna Czajkowska
Obsługa klienta | mgr, specjalista ds. administracji i zarządzania w ochronie zdrowia
Barbara Gawryluk
Barbara Gawryluk
Obsługa klienta | manager ds. marketingu